plende

sso domeny

Domena internetowa - Twój adres w sieci.
Domena internetowa jest to adres internetowy przypisany do każdej strony www. Złożony jest z nazwy i rozszerzenia (.pl, com, etc.). Np. w sso.pl "sso" to nazwa a ".pl" to rozszerzenie. Domena powinna być łatwa do zapamiętania, wymówienia i zapisania, a jednocześnie chwytliwa i krótka.
 
Nie dziwi nikogo fakt, że w dzisiejszych czasach Internet jest jedną z ważniejszych form promocji i autokreacji. W wirtualnym świecie dana firma dociera do znacznie większego grona odbiorców, niż ma to miejsce w realnym świecie. Dlatego też posiadanie własnej domeny internetowej staje się absolutną koniecznością. W erze komputerów Internet przypomina jeden wielki bazar, w którym nowoczesne firmy sprzedają zarówno siebie jak i własne produkty. Jeśli przedsiębiorstwo chce zaistnieć w wirtualnym świecie, musi zacząć od bezsprzecznego minimum czyli od domeny internetowej. Dobra domena internetowa powinna być niepowtarzalna - krótka, łatwa do zapamiętania i wymówienia. Oprócz tego powinna budzić natychmiastowe skojarzenia z danym przedsiębiorstwem, dlatego też istotne, by słowa w niej zawarte pochodziły z rodzimego języka.
 
Jak kupić/zarejestrować własną domenę?
Domeny internetowej nie da się kupić na własność, można ją jedynie dzierżawić lub w przypadku domeny zarejestrowanej przez innego użytkownika, można wykupić prawo do jej dzierżawy. Domeny z rynku pierwotnego (tzw. domeny wolne) można zarejestrować u dowolnego rejestratora domen, natomiast domeny zarejestrowane (jeśli są wystawione na sprzedaż) można zakupić na tzw. giełdzie domen. Poniżej znajdą Państwo ofertę domen wystawionych na sprzedaż przez SSO.
 
Aby zarejestrować domenę internetową skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią domenę, która najlepiej zdefiniuje Państwa firmę i przyspieszy procej jej pozycjonowania w wyszukiwarkach. Przypominamy, że w przypadku usług łączonych (np. usługa stworzenia strony internetowej) rejestracja domeny jest darmowa.
 
Cennik rejestracji / utrzymania domeny.
 Nazwa i opis pakietu Domena w pakiecie Hosting w pakiecie Cena / rok
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO S .pl / .com.pl / .com 1GB + 5GB 200 PLN
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO M  .pl / .com.pl / .com 5GB + 25GB 350 PLN
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO L wszystkie dostępne 10GB + 50GB 600 PLN
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO XL wszystkie dostępne  25GB + 100GB 900 PLN
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO XXL wszystkie dostępne  50GB + 100GB 1100 PLN
 Rejestracja domeny + Pakiet hostingowy SSO NO-LIMIT wszystkie dostępne  bez limitu 1500 PLN
Sprawdź szczegółowe informacje o pakietach hostingowych tutaj.