plende

SSO | Strony internetowe

Zawartość, sposób konstrukcji, to jak bardzo strona internetowa ma być rozbudowana należy określić na podstawie profilu działalności firmy oraz informacji, które mają być przeznaczone internautom. Co warto przekazać użytkownikowi? Na pewno informacje o firmie, od kiedy istnieje, czym się zajmuje (informacje lekkie i ogólne), certyfikaty, nagrody, wyróżnienia. Warto napisać jakie korzyści wypłyną ze wspólnej współpracy i dlaczego warto ją podjąć właśnie z Waszą firmą.
Najważniejszą częścią strony internetowej są podstrony www z ofertą. Dlaczego? Ponieważ internauci będą szukać konkretnych informacji o produktach i usługach, dlatego każdy powinien być dokładnie rozpisany, każdy na osobnej podstronie która musi nazywać się tak jak produkt, każdy z unikalnym opisem, który zatrzyma internautę na naszej witrynie jak najdłużej. A poza tym? Formularz kontaktowy, strona z kontaktem, dzięki którym w łatwy i szybki sposób internauta nawiąże kontakt, mapa dojazdu, statystyki, link do konta na Facebooku i Google+

Dodatkowo:
- strona powinna mieć czystą i intuicyjną nawigację,
- grafika powinna być estetyczna, lekka, przyjazna, zapadająca w pamięci,
- kolorystyka zgodna z kolorami firmy,
- dobrze jeśli strona internetowa działa na CMS – pozwoli to na jej łatwą aktualizację.

Ile wydać na stronę internetową? Więcej czy mniej? Przygotowaliśmy kilka przykładowych rozwiązań, które pomogą wybrać odpowiednio rozbudowaną stronę internetową, oszacować koszt jej projektu i utrzymania. Aby zachęcić do współpracy przygotujemy wstępny projekt graficzny dla Twojej firmy.

Strony internetowe: Pakiet START
Jeśli nie potrzebujesz rozbudowanej strony internetowej, lub chcesz zminimalizować koszty, proponujemy stronę www bez żadnych podstron. Będziesz mógł zaistnieć w internecie, przedstawić w skrócie swoją ofertę i dane teleadresowe oraz mapę z lokalizacją Twojej formy. W pakiecie oprócz projektu samej strony otrzymają Państwo wdrożenie, serwer www, serwer pocztowy oraz domenę (na 1 rok).
Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę.
 
Strona internetowa: Pakiet OPTYMALNY
Jeśli chcesz w Internecie coś więcej, strona internetowa OPTYMALNY pozwoli zrealizować Twoje potrzeby. To rozwiązanie składające się z 6 podstron, w której będzie można przedstawić informacje o ofercie, kontakt, dłuższy opis formy. W pakiecie oprócz projektu samej strony otrzymają Państwo wdrożenie, serwer www, serwer pocztowy oraz domenę (na 1 rok).
Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę.
 
Strona internetowa: Pakiet ROZSZERZONY
ROZSZERZONA strona internetowa może składajać się nawet z 20 podstron (np. 10 podstron w języku polskim, 10 w języku obcym – przy czym treści w języku obcym dostarcza zamawiający / lub jest to usługa dodatkowo płatna). Na tak rozbudowanej stronie można umiścić informację o ofercie, o firmie, galerie zdjęc, mapę, kontakt i jeszcze kilka innych istotnych dla firmy podstron. W pakiecie oprócz projektu samej strony otrzymają Państwo wdrożenie, serwer www, serwer pocztowy oraz domenę (na 1 rok).
Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę.
 
Strona internetowa: Pakiet INDIVIDUAL
Strony internetowe w pakiecie INDIVIDUAL to projekt bez ograniczeń z wieloma podstronami. Co może zawierać taka strona zależy od Państwa i dopiero na spotkaniu możemy określić czego wymaga projekt. W cenie projektu wliczone są wszystkie niezbędne moduły, komponenty i dodatki. W pakiecie oprócz projektu samej strony otrzymają Państwo wdrożenie, serwer www, serwer pocztowy oraz domenę (na 1 rok).
Istnieje możliwość kupna strony bez domeny i serwera. Zapytaj o cenę.
© 2018 SSO. Wszystkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności